reforef.ru 1
Затверджую


Директор Старобільської гімназії

____________ Фоменко К.М.

« 21»вересня 2011 р.

Перспективний план

атестації педагогічних працівників

Старобільської гімназії на 2011-1016 р.р.


з/п

П ІБ учителя


Предмет викладання

Примітки

2011-2012 н.р.



Гамаза О.В.

Обслуговуюча праця

встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»



Дарій В.С.

Географія

підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»і педагогічне звання «учитель – методист»



Мягкая В.І.

Рос.мова,світ. літ.

встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»



Самойленко Н.М.

Англійська мова

Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»

Старцева О.В.


Кер. гуртка хореограф.

Встановлено 10 тарифний розряд і педагогічне звання «керівник гуртка – методист»



Столярова В.П.

Фізвиховання

підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»і педагогічне звання «учитель – методист»



Тростянська В.П.

Укр.мова і літ.

Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»



Флетчер Л.Ф.

Укр.мова і літ.

підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»і педагогічне звання « старший учитель»

2012-2013 н.р.



Вербицька К.І.

математика






Коваль В.В

Трудове навчання




  1. .

Мацай О.Г.

Історія

Перенесено строк атестації на 1 рік (на 2013-2014 н.р.)



Селезнякова Л.М.

Англійська мова






Семиряжко Л.М.

Фізика






Сотникова О.О.

Рос.мова,світ. літ.




2013-2014 н.р.



Буткова О.О.

Англійська мова






Гринь Л.В.

Початкові класи






Загарук І.В.

Музика






Зіньковська В.І.

Художня культура






Кобзар Н.О.

Географія






Кобиляцький В.П.

Інформатика




Корнієнко Н.С.

Хімія






Кравчук З.В.

Історія

Проходить позачергову атестацію у 2012-2013 н.р.



Линник О.В.

Початкові класи






Литвинова Л.І.

Рос.мова,світ. літ.






Паньків О.Б.

Англійська мова






Пономарьова о.Г.

Англійська мова






Пруднікова В.А.

Математика






Рєзник с.В.

Математика






Фоменко К.М.

Історія






Черевата А.В.

Фізика






Шавернева С.В.

Початкові класи




2014-2015 н.р.

1.

Васенко А.А.

Французька мова

Проходить позачергову атестацію у 2012-2013 н.р.

2.

Гоженко Т.С.

Керівник гуртка




3.

Калінкіна Н.Я.

Початкові класи




4

Корнієнко О.О.

Географія




5.

Луковка Л.М.

Початкові класи




6.

Михайловська Н.І.

Укр.мова і літ.




7.

Парамонова С.В.

Початкові класи





8.

Чупрова С.І

Біологія




9.

Шевцова Я.А.

Педагог- організатор
















2015-2016 н.р.

1.

Дягилець с.А.

Математика




2.

Ковальова О.В.

Англійська мова




3.

Козачок о.о.

Початкові класи




4.

Корсун С.С.

Практичний психолог




5.

Лупач Є.В.

Соціальний педагог




6.

Мірошникова Н.Г.

Початкові класи


7.


Полякова О.Г.

Інформатика




8.

Свистула С.В.

Початкові класи




9.

Ходеєва Т.Ю.

Вихователь гпд




10.

Шейко Н.В.

Початкові класи




11.

Яйчун Є.М.

Фізвиховання





Затверджую

Директор Старобільської гімназії

____________ Фоменко К.М.

« 21»вересня 2011 р.
Перспективний план

проходження курсів з підвищення кваліфікації

на 2011-2016 р.р.


з/п

П.І.Б.

Предмети

Строки проходження останніх курсів

2011-2012 н.р.

1.

Семиряжко Л.М.

Фізика

21.09.11(фізика,математика)

2.


Васенко А.А.

Французька мова

08.05.09(Фр.мова)

14.09.11(Англ.мова)


3.

Фоменко К.М.

Історія

30.09.11(Історія)

4.

Мягкая В.І.

Рос.мова,світ.літ.

18.02.11(Рос.мова,світ.літ.)

5.

Лупач Є.В.

Соц.педагог

28.02.11(Соц.педагог)

6.

Корсун С.С.

Практичний психолог

28.02.11(Психологія)

02.04.11(Рос.мова,світ.літ.)

7.

Ходеєва Т.Ю.

Вихователь гпд

20.04.11(Вихователь гпд)

8.

Коваль В.В.

Трудове навчання

Захист Вітчизни

_ жовтень 2012 (Трудове навчан.)
17.06.11(Захист Вітчизни)

9.

Шейко Н.В.

Початкові класи

26.04.11(Початкові класи)

10.


Сергієнко Л.М.

Початкові класи

28.04.11(Початкові класи)

11.

Линник О.В.

Початкові класи

20.04.11(Початкові класи)

12.

Шавернева С.В.

Початкові класи

20.04.11(Початкові класи)

13.

Свистула С.В.

Початкові класи

28.08.11(Початкові класи)

20.04.11(Вихователь гпд)

14.

Сластова О.В.

Англійська мова

31.03.11(Англійська мова)

15.

Загарук І.В.

Музика

16.06.11(Музика)

19.10.09(Рос.мова,літ.)

16.

Зіньковська В.І.

Художня культура


02.04.10(Художня культура)

10.02.12(Етика)

03.01.12(Історія)

17.

Сотникова О.О.

Рос.мова,світ.літ.

03.01.12(Рос.мова,літ.)

18.


Пономарьова О.Г.

Англійська мова

03.01.12(Англійська мова)

19.

Корнієнко Н.С.

Хімія

24.04.2012 (Хімія)

2012-2013 н.р.

1.

Черевата А.В.

Фізика

15.05.08(Фізика)

2.

Яйчун Є.М.

Фізвиховання

05.11.08(Фізвиховання)

3.

Кобзар Н.О.

Географія

18.10.08(природничі дисципліни)

4.

Дарій В.С.

Основи здоровя

01.10.08(Основи здоров.)

_жовтень 2012 (географія)

5.

Литвинова Л.І.

Рос.мова,світ.літ.

08.11.08(Рос.мова,літ.)

6.

Шевцова Я.А.

Виховна робота

27.10.07(виховна робота) _жовтень 2012

2013-2014 н.р.


1.

Чупрова С.І.

Біологія

15.10.09(Біологія)

2.

Кобиляцький В.П.

Інформатика

03.03.09(Інформатика)

3.

Васенко А.А.

Французька мова

08.05.09(Фр.мова)

4.

Старцева О.В.

Хореографія

17.06.09(Хореографія ВНЗ)

5.

Парамонова С.В.

Початкові класи

11.12.09(Початкові класи)

6.

Мірошникова Н.Г.

Початкові класи

11.12.09(Початкові класи)

7.

Михайловська Н.І.

Укр.мова і літ.

15.10.09(Укр.мова і літ.)

8.

Загарук І.В.

Рос.мова

19.10.09(Рос.мова,літ.)

2014-2015 н.р.

1.


Калінкіна Н.Я.

Початкові класи

05.11.10(Початкові класи)

2.

Гринь Л.В.

Початкові класи

05.11.10(Початкові класи)

3.

Мацай О.Г.

Історія

Правознавство

21.05.10(Історія)

21.05.10(Правознавство)

4.

Кравчук З.В.

Історія

21.05.10(Історія)

5.

Столярова В.П.

Фізвиховання

22.04.10(Фізвиховання)

6.

Дарій В.С.

Географія

22.04.10(Географія)

7.

Полякова О.Г.

Інформатика




8.

Зіньковська В.І.

Художня культура


02.04.10(Художня культура)


9.

Корнієнко О.О.

Географія


07.05.10(географія)

10.

Гамаза О.В.

Обслуговуюча праця

18.11.10(Обслуг.праця)

11.

Тростянська В.П.

Укр.мова і літ.

18.11.10(Укр.мова і літ.)

12.

Флетчер Л.Ф.

Укр.мова і літ.

18.11.10(Укр.мова і літ.)

13.

Давидова Т.П.

Укр.мова і літ.

18.11.10(Укр.мова і літ.)

14.

Вербицька К.І.

Математика

05.11.10(Математика)

15.

Рєзник С.В.

Математика

05.11.10(Математика)

16

Дягилець С.А.

Математика

05.11.10(Математика)

17.

Луковка Л.М.

Початкові класи

05.11.10(Початкові класи)

2015-2016 н.р.


1.

Шейко Н.В.

Початкові класи

26.04.11(Початкові класи)

2.

Сергієнко Л.М.

Початкові класи

26.04.11(Початкові класи)

3.

Линник О.В.

Початкові класи

26.04.11(Початкові класи)

4.

Шавернева С.В.

Початкові класи

26.04.11(Початкові класи)

5.

Свистула С.В.

Початкові класи

Вихователь гпд

26.04.11(Початкові класи)

20.04.11(вихователь гпд)

6.

Ковальва О.В.

Англійська мова

31.03.11(Англ.мова)

7.

Загарук І.В.

Музика

16.06.11(Музика)

8.

Семиряжко Л.М.

Фізика

21.09.11(Фізика,математика)

9.

Васенко А.А.


Англійська мова

14.09.11(Англійська мова)

10.

Фоменко К.М.

Історія

30.09.11(Історія)

11.

Мягкая В.І.

Рос.мова,світ.літ.

18.02.11(Рос.мова,літ.)

12.

Лупач Є.В.

Соціальний педагог

28.02.11(Соціальний педагог)

13.

Корсун С.С.

Практичний психолог

02.04.11(Практич.психолог)

14.

Ходеєва Т.Ю.

Вихователь гпд

20.04.11(Вихователь гпд)

15.

Коваль В.В.

Захист Вітчизни

17.06.11(Захист Вітчизни)

2016-2017 н.р.

1.

Пономарьова О.Г.

Англійська мова

03.01.12(Англійська мова)

2.

Зіньковська В.І.

Художня культура,етика,естетика


10.02.12(Етика)

03.01.12(Історія)

3.

Сотникова О.О.

Рос. мова і літ.

03.01.12(Рос. мова і літ.)



Примітки:


1

Козачок О.О.

Початкові класи

Не проходила .Відпустка по догляду за дитиною

2

Гоженко Т.С.




2012 р. отримала другу вищу освіту

3

Буткова О.О.

Англійська мова

Не проходила.

4

Паньків О.Б.

Англійська мова

09.04.05(Англійська мова) Відпустка по догляду за дитиною

5.

Пруднікова В.А.

Математика

09.11.07(математика) Відпустка по догляду за дитиною