reforef.ru 1

Година на провеждане (2008, 2009, 2010, 2011)


Място на провеждане (област, община)

Олимпиада, състезание, конкурс, пленер, турнир и др.

Име, презиме и фамилия

на ученика

Клас

Място

от І до ІІІ в класацията

Име, презиме и фамилия

1. Учител по (учебен предмет, направление, модул..)

2. Педагогическа длъжност

1

2

3

4

5

6

7

8

2011

Враца

олимпиада- руски език

Елена Ташкова Дончева

ХІ

ІІ

Велислава Петрова Лилова

1. Руски език 2.Старши учител

2011

Пловдив

конкурс - руски език

Пламена Геровска

Х

ІІ

д-р Рашел Моис Бехар

1. Руски език 2.Главен учител

2011

Благоевград

Национално състезание- информационни технологии

Георги Урумов


ХІ

І

Милена Руменова Мариновска

1. Информатика и информационни технологии

2.учител

2011

Москва /ОНД/

конкурс - руски език

Гергана Методиева Лазарова

ІХ

ІІІ

Гергана Ангелова Георгиева

1. Руски език 2.учител

2011




Индивидуално класиране на финали по Баскетбол

Константина Емилова Стоянова

XI

І

Цветан Савов

1.Физическо възпитание



2011




ІV Национален конкурс за танцово изкуство

Мажоретен състав:

Величка Мариева Христева  ІХ

Мария Димитрова Андреева ІХ

Катина Тодорова Попова ІХ

Илияна Илко Василева ІХ

Делиа Викторова Жарева ІХ

Елеонора Димитрова Колева ІХ

Елена Петрова Маламова ІХ

Ани Огнянова Иванова ІХ

Деница Андонова Иванова ІХ

Мариела Росенова Хълбукова ІХ

Жаклин Емил Николова VІІІ

Боряна Борисова Рахилчукова VІІІ

Дора Запрянова Илиева VІІІ

Мариета Василева Бебелкова VІІІ


IX

VIII

І

Виктория Лафчиева

1.Физическо възпитание


2011




Международен фестивал на испански театър

Анастасия Монева Монева ХІ

Георги Даниелов Пранджев ХІ

Мария-Магдалена Христова Ламбрева ХІ

Снежана Пламенова Проданова ХІ

Таня Йорданова Попова ХІ

Христо Василев Димчев ХІ

Йоанна Живкова Дянкова ХІ

Мила Стефанова Земярска Х


XI

I

Анна Диас
Джовани Медина

1.Испански език
1.Испански език

2.Старши учител

2011




Национална олимпиада по Испански език

Веско Костадинов Джумайов

VIII

II

Димитър Димитров

1.Испански език

2.Старши учител

2011




Национален кръг на Многоезично състезание

Вера Иванова Гайтанджиева

ХІ

II

Велислава Лилова

1. Руски език 2.Старши учител

2011




Национално състезание по Италиански език

Теодора Тодорова Коева

X

I

Румяна Златева

1.Италиански език


2.Старши учител


2011




Национално състезание по Италиански език

Теодора Христова Гръблева

X

II

Румяна Златева

1.Италиански език

2.Старши учител

2011




Лауреат на Национално състезание по Италиански език

Стефка Методиева Домузова

ХІІ




Румяна Златева

1.Италиански език

2.Старши учител

2011




Лауреат на Национално състезание по Италиански език

Светослав Георгиев Стаматов







Румяна Златева

1.Италиански език

2.Старши учител

2010

Благоевград

Национално състезание- информационни технологии

Георги Урумов

Х

ІІ

Милена Руменова Мариновска

1. Информатика и информационни технологии

2.учител

2010

София

състезание- италиански

Лора Борисова Белчева


VІІІ

ІІ

Елица Петрова Дечева

1. Италиански език 2.учител

2010

София

състезание- италиански

Боряна Георгиева Тушева

VІІІ

ІІІ

Росица Иванова Милчева

1. Италиански език 2.учител

2010

София

състезание- италиански

Айлин Юксел Ибрахимова

VІІІ

ІІІ

Елица Петрова Дечева

1. Италиански език 2.учител

2010

София

състезание- италиански

Анита Петрова Илкова

ІХ

ІІ

Росица Иванова Милчева

1. Италиански език 2.учител

2010

София

състезание- италиански

Петя Бориславова Далакчиева

ХІ

ІІІ

Румяна Христова Златева

1. Италиански език 2.Старши учител

2010

София

састезание- италиански

Веселка Кръстева Грудева


ХІІ

І

Румяна Христова Златева

1. Италиански език 2.Старши учител

2010

София

олимпиада - БЕЛ

Теодора Колева Хаджибожева

ХІІ

І




1. БЕЛ

2.Старши учител




2010

София

конкурс за есе по руски език

Владислав Владимович Никитин

Х

І

Вера Михайлова Бачурова

1. Руски език

2.Учител

2010

София

олимпиада- испански

Александър Николаев Николов

Х

І

Джовани Медина Урбина

1. Испански език 2.Старши учител

2010

София

олимпиада- испански

Йоанна Живкова Дянкова

Х

ІІІ

Джовани Медина Урбина

1. Испански език 2.Старши учител


2010

София

олимпиада- испански

Мария Харева Стратиева

ХІ

ІІІ

Джовани Медина Урбина

1. Испански език 2.Старши учител

2010

Кърджали

олимпиада- английски

Пламена Манова Бачкарова

Х

І

Десислава Александрова Кирчева

1. Английски език 2.Старши учител

2010

Ямбол

олимпиада- руски език

Елена Ташкова Дончева

Х

І

Велислава Петрова Лилова

1. Руски език 2.Старши учител

2010

Москва /ОНД/

конкурс- руски език

Рени Тодорова Гогова

ХІІ

І

д-р Рашел Моис Бехар

1. Руски език 2.Главен учител

2010

Варна

конкурс- руски език

Ренета Георгиева Бакалова

ХІІ

І

д-р Рашел Моис Бехар

1. Руски език 2.Главен учител


2009

София

олимпиада- испански

Стоян Георгиев Узунов

VІІІ

І

Елена Стефанова Керманова

1. Испански език 2.Учител

2009

Благоевград

олимпиада- руски език

Елена Ташкова Дончева

ІХ

ІІ

Велислава Петрова Лилова

1. Руски език 2.Старши учител

2009

Плевен

конкурс- руски език

Ивиана Душкова Гичева Бетина Ушева

ХІІ

І

Бранимир Филипов Фили пов

1. Руски език 2.Старши учител

2009

Санкт Петербург /ОНД/

конкурс- руски език

Ивиана Душкова Гичева Нели Митева

ХІІ

І

Бранимир Филипов Фили пов

1. Руски език 2.Старши учител

2008

София

олимпиада- испански

Александър Николаев Николов

VІІІ

І

Димитър Велев Димитров

1. Испански език 2.Старши учител


2008

Шумен

олимпиада- руски език

Жанна Емилова Тиберова

Х

ІІ

д-р Рашел Моис Бехар

1. Руски език 2.Главен учител