reforef.ru 1
БЕКІТЕМІН


аудан әкімі

__________Т.ЖЕКСЕМБАЕВ
2009 жылға арналған Бесқарағай ауданының «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» Ел Президентінің Жолдауын насихаттау жөнінде ақпараттық-насихаттау тобының

ҚҰРАМЫ



Топ мүшесінің аты-жөні

Қызметі

Бекітілген елді мекен




Семияр ауылдық округі




1

Жексембаев

Толеужан

Сагимбекович

Аудан әкімі

Семиярка ауылы




2

Садвакасов

Талгат

Жантемирович

БЖСМ директоры

Кривинка ауылы




3

Баталов

Бауржан

Жекенович

Білім беру бөлімінің бастығы

Лесной ауылы

Грачи ауылы




Канонерка ауылдық округі


4


Тусубжанов

Конысбай

Батырбекович

Аудан әкімінің орынбасары

Канонерка ауылы




5

Ережепбаев

Мерхат

Сундетханович

Құрылыс бөлімінің бастығы

Қара-Мырза ауылы




6

Евстигнеева

Татьяна

Викторовна

Білім беру бөлімінің бас маманы

Қарабаш ауылы




Долон ауылдық округі




7

Скакова

Майра

Жакиполдиновна

Қаржы бөлімінің бастығы

Долон ауылы




8

Момынжанов

Багдат

Капанович

Бесқарағай аудандық телекоммуникация торабының директоры

Мостик ауылы

Черемушки ауылы




9

Садыков

Каирбек

Кажыбаевич

Аудан әкімінің орынбасары

Бөдене ауылы


Семеновка ауылдық округі





10

Сон

Борис

Гиенович

Аудандық мәслихаттың хатшысы

Семеновка ауылы




11

Оразданов

Сарсен

Серикбаевич

Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы

Өндіріс ауылы




12

Болысбеков

Орынбек

Балтабекович

Денешыңықтыру және спорт бөлімі бастығының міндетін атқарушы

Дөңгөлек ауылы




13

Мухамедкалиева

Кульпаш

Смагуловна

Ішкі саясат бөлімінің бастығы

Семеновка орман шаруашылығы




Беген ауылдық округі




14

Бопаев

Жумагельды

Жаскайратович

Ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы

Беген ауылы





15

Баймулдинов

Ондасын

Даулетович

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолдаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің бастығы


Беген лесхозы




16

Касымгожина

Асель

Тастулековна

«Бесқарағай тынысы» аудандық газетінің тілшісі

Жандос ауылы




Сосновка ауылдық округі




17

Маралов

Жанибек

Зайтенович

Аудандық мәслихатының тексеру комиссиясының төрағасы

с.Коянбай

Морозов орман шаруашылығы




18

Нургазин

Кайлаш

Баймакович

Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы

Сосновка,

Полянка ауылдары




Глуховка ауылдық округі




19

Рахметуллин

Ерболат

Еренович

Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру, кадрлық және мемлекеттік-құқық жұмысы бөлімінің бастығы

Глуховка ауылы





20

Чегибаев

Марат Жаксылыкович

Аудандық орталық ауруханасының бас дәрігері


Белокаменка,

Бірлік ауылдары




21

Мухамадиев

Курмет

Аубакирович

Қазпошта филиалының бастығы

Жыланды,

Ақкөл ауылдары




22

Омаров

Болат

Увалиевич

«Нұр Отан» ХДП-ның аудандық филиалы төрағасының орынбасары

Стеклянка ауылы




23

Калиновский

Валерий

Яковлевич

Жер қатынастары бөлімінің

бастығы

Ескі қорған ауылы





Басколь ауылдық округі




Жер қатынастары бөлімінің

бастығы

Ескі қорған ауылы

24

Туктыбаев

Адильбек

Токанович

Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

Н-Николаевка ауылы




25

Агибаев

Нуржан

Оразбекович

Кәсіпкерлік бөлімінің бастығы

Башкуль ауылы





26

Слоницкий

Юрий

Алексеевич

Аудандық мәслихатының депутаты

Бұқабай аулы




М-Владимировка ауылдық округі




27

Глазинский

Тимофей

Николаевич
Козинский

Владимир

Михайлович

Аудан әкімі аппаратының басшысы

Зейнеткер

М-Владимировка ауылы




28

Жумаханов

Серик

Токенович

Аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі


Бозтал ауылы




Бесқарағай ауылдық округі




29

Панюкова

Наталья

Ивановна

Аудан әкімінің аппараты кеңсесінің меңгерушісі

Бесқарағай ауылы




30

Елемесова

Анара

Муратовна

Борас орта мектеп- бала бақшасының директоры

Бесқарағай ауылы




Жолдауды түсіндіру бойынша халықпен кездесу үшін ауылдық округтерге шығу уақыты — 2008 жылғы 20 наурыз.

АНТ мүшелерінің келесі шығулары —айына 1 рет.

Бекітілген нысан бойынша есепті әр өткізген кездесуден кейінгі келесі күнде ішкі саясат бөліміне тапсыру қажет.


Ішкі саясат бөлімінің бастығы: К.С.МУХАМЕДКАЛИЕВА